logo
   

Sveiki


Clan name : Experienced Players Crew
-
Founding of the clan : 2011.07.22
-
Clan tag : EPC
-
Members recrutation : Opened
-
Activity : 50%
-
Clan aliance : No
-
Server ip : s1.justhost.lt:6666
Serveris isjungtas
About us
_EnDaZ_ · January 23 2016Sveiki visi,maži ir dideli,dideli ir maži,turiu šiokę bei tokią naujieną jums,EPC klanas vėl (na pavadinkim) tapo aktyviu,pradėjom žaisti ir vėl cw ant lag shot'o,tiesą sakant sunku surasti dabar juos,bet jau kaip pastebėjau po biškį keliasi ir kiti klanai,funteamai. Manykim,prisikels iš numirusių rusai,kiti kitataučiai na ir aišku litovcai!!! Taip pat teko biškutį atnaujinti websaitą,narių lentelės,clan warų lentelės ir panašiai.Cw rezultatai vėl pradėti rašyti nuo 2016.01.20. Anketa į EPC klaną dabar yra atidaryta!!! Siūlau visiems,kurie ieško klano,pabandyti užpildyti anketą. Žmogeliai ir žmogai,skatinu jus kurti fun teamus,atkurti klanus ir galbūt įkurti naujus!!!
Šiam kartui tiek,lauksim jūsų pasiūlymų sužaisti vieną kitą Clan war'ą.Naujiena kaip naujiena
_EnDaZ_ · May 06 2014


Taigi,dabar biškį toks sėdžiu ir galvoju parašyti reikia naujieną,tikrai labai senai jau ji rašyta,na o pokyčių tikrai daug klane buvo. Visų pirma noriu pasveikinti visus su praėjusiais gimtadieniais,žinot geriau vėliau nei niekada. Toliau,einam toliau apie sudėtį,sudėtis klano tikrai labai keitėsi tai išėjo nariai tai vėl grįžo,na kas lankėtės mūsų svetainėj,matėt ko trūksta. Tesinys po reklamos...Sveikinu,būk su gimtadieniu!
_EnDaZ_ · January 10 2014


Tai va,aš esu Andrius,ir va norėčiau pasveikinti Joną su gimtadieniu,nors ir pavėluotai bet geriau vėliau nei niekada,vakar nepajėgiau ;x . Tai va,Jonai linkiu tau sėkmės,ištvermės,meilės,sveikatos,geros nuotaikos,kai perskaitysi šį mano belekokį sveikinimą.Dar linkiu geros ateities tau,pasiekti gyvenimo tikslą,išbarškinti milijonierę. Dar prie viso to linkiu pakelti kuo daugiau litrų alaus,linkiu taip pat laimėti milijoną per teleloto,px,kad neperki bilietų,bet gal pasiseks. Linkiu dar nebūti piktam,nes pikti žmonės mane baugina. Dar aš tau va taip žinai iš širdies linkiu susirasti gerą,tau patinkantį darbą.

Čia buvo Andriukas ir taškiukas

Va Tau dar Jonai, skirsiu dainą nuo viso klano kolektyvo kurią jau tu klausai. :)Su atenanciais 2014!!
Disant · December 31 2013Turejau laisva minute tad sugalvojau parasyti :D . Geru NAUJUJU METU sventes . gerai juos pasitikime ir paleiskime senus . Tikiuosi visiem buvo geri 2013 metai gal ir ne tobuli bet jie buvo :P . Gerai sutikime 2014 draugu buryje !! .GERUUUUUUUUUU NAUJUUUUUUU!!!!!Su Šv. Kalėdom Visus
Disant · December 25 2013

Sveiki . Kagi blogas dede EndaZ neparaše net geru švenciu tai sugalvojau as parašyti.
Kagi visas EPC klanas jums linki gerų dovanėliu po eglute!!! Tikimes gavote to ka norejote :))
Taipat geru Šv. Kalėdu gerai jas atsveškite kazka nuveikite ka trokštate.
Tai nesu as toks geras naujienu rašytojas kaip andrius bet jau bent kazka parasysiu :P
Geruuuuuuuu Švenčiu Visiem!!!Svarbi naujiena
_EnDaZ_ · October 31 2013


Rositos prašymu,kad galėtų prisijungus į mūsų webą šokti dainuoti ir visa kita daryti,įmesta į playerį jos prašyta daina,na o kuri - žino ji pati. Tuo pačiu paminėsiu,kad prie mūsų prisijungė naujas narys - endline.Sėkmės jam!Truputis
_EnDaZ_ · October 25 2013

Labas vakaras visiems,tai va sėdžiu įjungęs kemaro mygtuką šį tamsų kai niekada vakarą ir galvoju reikia parašyti naujieną apie klaną ir netik.Nekokia naujiena 2013.10.18 išėjo iš klano antrasis EPC įkūrėjas nick'u gr1mReaper. Dėkui jam už visą jo atiduotą laiką žaidžiant už klaną ir kad išbuvo tiek laiko EPC klane,jei neklystu tai turėtų būti ~ 2 metai ir trys mėnesiai. Tai dar ne viskas į mūsų komandą prisijungė mergina nick'u Shanele,sėkmės Rositai,na ir senas rabarbaras Ruselis jo nicko taip lengvai neparašysiu tai va nukopinu,jo nickas yra kHr1staL1k.Sėkmės ir jam suprasti mūsų paukščių kalbą nors aišku per tiek laiko jau jis moka ten pora žodžių pagrindinių lietuviškai.Truputį kas vyksta klane.
_EnDaZ_ · October 13 2013


Sveiki,ilgą laiką nerašyta jokių naujienų,galvoju reiki parašyti,nes įvyko pas mus pokyčių klane. Kaip pamenat buvo klane šie nariai: _En]D[aZ_ | gr1mReaper | Prototype | Un3xpected. Po kiek laiko prisijungė prie mūsų žaidėjas nicku "Dorega" kaip žinot jį mėgsta nelabai kas,bet nusprendėm mes jį priimti,juk pašalinti žaidėję iš klano visada galima.Pradžioj buvo viskas tvarkoj su juo,bet po kiek laiko prasidėjo neaktyvumas iš kitos pusės,nėjo prsišaukti į cw niekaip,na,o kantrybė trūko,kada mums buvo rusų lyga,turėjom žaisti cw 3x5 o jis sau lošė kitą žaidimą.Po viso žaidimo aišku pralaimėjom kaip sakiau žaidėm 3x5. Paklausus Doregos kodėl nežaidė lygos,Tarė: ne namie buvau,paklausiau o kur ? sako LOLE. Nu ką padarysi,kad žmogus būna ne namuos žaidimo metu. Gerai per daug jau išsiplėčiau norėdamas kelis žodžius parašyti. Dorega - pašalintas iš klano. Visa kita mūsų sudėtis liko kokia ir buvo,grįžo atgal tikrai daug atžaidęs už klaną senas narys sophist ir senas leaderis _Disant_ . Ačiū visiems dabartiniams nariams už tai ką padarė ir už tai ką padarys. Dabartinė sudėtis mūsų būtų : _En]D[aZ_ | gr1mReaper | sophist | _Disant_ | Un3xpected | Prototype. Beje buvo pasklidę kalbos,kad gr1mReper išėjo iš klano ir EPC užsidarys. Nė velnio jei ir išeitų klanas nebus uždaromas. Prirašiau čia kaip koks MLDC bet iš tikro nesu toks,ok sėkmės visiems.EPC back !
_EnDaZ_ · August 10 2013
Sveiki,kiek zinot EPC klanas buvo uzdarytas 2013.06.10,klanas buvo uzdarytas,nes krito musu aktyvumas,vis del to vasara,aisku pasistengsim kad tai nepasikartotu.Gerai netempsiu gumos vistiek viska zinot,o jei nezinot tai ir nenorit zinoti. Svarbiausia,kad EPC buvo atkurtas 2013.08.08. Kolkas komanda sudaro 5 nariai,musu penketukas butu toks: _En]D[aZ_ | gr1mReaper | Tinginys | Prototype | GTR .

Good luck !